Hoe is het nu met die buurhond?Renate schreef:Het geblaf van de buurhond houdt maar aan. We, Martijn en ik, gaan ons er steeds meer aan ergeren. Soms blaft ze wel tot over 23 uur (niet constant, maar wel bij elk geluid).
Ik spaar tegenwoordig wat vuil op, want elke keer als ik iets in de afvalbak wil gooien slaat die hond weer aan. Om nog maar te zwijgen als Dana en Romy buiten spelen. Dan blaft ze bijna onophoudelijk.
Ik begrijp ook niet dat de buren niet ingrijpen. Pas na langdurig blaffen hoor ik eens: ".... hou eens op".
En dan nog heeft die joekel het laatste 'woord'. De buren pikken dat gewoon van hun pup op blafgebied. Dat wordt nog wat. Nog geen half jaar oud en nu al de de grootste mond.
Tijd voor een gesprek. Niet leuk, maar ze moeten het maar aanpakken nu ze nog jong is. Jullie horen wel hoe het afloopt.
Is het geblaf inmiddels al over?

Bickel-Gijs van Nerdinck geboren op 26/11/ 2009 Blufpoker's O'Quinta - Toby Hannes.