Pagina 1 van 1
rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 10 dec 2018 19:08
door carmen1972
Hallo mede liefhebbers van een smoushond! wij zijn rene en carmen 54 en 46 jaar oud! we wonen in almelo we hebben een dochter van 25 die is gehuwd en ons 2 kleinkinderen heeft gegeven!
wij zijn al jarenlang gecharmeerd van een hollandse smoushond! wij waren alleen te veel weg om een hond in huis te hebben. ik carmen ben door omstandigheden nu meer thuis en nu hebben we besloten dat we nu wel op de wachtlijst kunnen en hopen op den duur een super mooie hond te hebben!
Re: rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 10 dec 2018 19:19
door Gwen
Hoi Rene en Carmen. Welkom op het smoushondenforum.
(Uitgebreider welkom volgt nog. Type met duim op telefoon en moet nu eten.

)
Re: rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 10 dec 2018 19:54
door jetwolrich
Hallo Rene en Carmen, welkom op het Smouzenforum!
Hier in Groningen woont smous Beer, een teefje van 7 en een half jaar. Ze heeft twee nestjes gehad en is nu dus met pensioen.
Als je eenmaal besmet bent met het Smouzenvirus, ben je verkocht. Het zijn zulke fijne honden. Elke dag weer plezier en gezelligheid met een Smous in huis.
Hopelijk duurt het wachten niet te lang. Voor vragen over van alles en nog wat, ga gerust je gang.
Er zijn hier genoeg kenners en liefhebbers, die veel weten over allerlei onderwerpen.
Re: rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 10 dec 2018 22:47
door Trix
Hoi Rene en Carmen , welkom op dit leuke forum .
Wij hebben Bero en Billie van het Hooge Nest, beide uit het nest van jet Wolrich .
Je kunt je wachttijd hier goed doorbrengen , lekker informatief en je kunt alles vragen , zo zul je zien dat de wachttijd te behappen is . :hallo:

Re: rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 11 dec 2018 12:48
door Charlotte
Welkom hier, Rene en Carmen.
Bij mij horen Guusje van 14 jaar (oktober) en haar kleindochter Stien die eind november 6 jaar is geworden.
Beiden hebben de beloofde nesten gegeven en zijn 'klaar'.
Wij zijn door het virus besmet door onze eerste Smous Finny, waarvan Guusje een kleindochter is, en inmiddels 6 jaar op de eeuwige jachtvelden de konijnen stand bij houd.
Een fijne wacht toegewenst.
Re: rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 11 dec 2018 13:19
door Alida

Rene en Carmen op het forum.Leuk dat jullie voor de smoushond gaan

naast Man en twee zonen wonen bij ons ook nog kater Boris van 9 en Kasper onze smous van ruim 5. Kasper is een zoon uit het eerste nest van Bloemetje van mede forumlid Jeanette.groetjes Alida

Re: rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 11 dec 2018 19:37
door Maureen
Welkom ook van mij Rene en Carmen!
Ik hoop dat de wachttijd voor jullie niet te lang gaat duren...
Wij hebben er momenteel twee: moeder Stijnke en zoon Dorus. Stijnke heeft ook twee nestjes aangeleverd en is met pensioen. Op dat gebied dan, want verder is ze nog actief genoeg met behendigheid en detectie.
Dorus is er eentje uit haar tweede nest en is zelf inmiddels vader van een nest. De pups daarvan gaan v.a. vrijdag naar hun nieuwe huizen. Ook Dorus doet aan behendigheid en detectie en vindt het heerlijk om ommetjes te maken naast de fiets.
Re: rene en carmen nieuw op wachtlijst
Geplaatst: 12 dec 2018 20:28
door martina
Hartelijk welkom hier op het forum vanuit Aalsmeer. Het smouzenvirus is eeerg besmettelijk

en heerlijk. Wij mochten 3 jaar geleden ons Smousje Lotje ophalen en hebben de wachttijd ook hier doorgebracht. Jullie hebben de eerste stap gezet en ik hoop dat het mee zal vallen met de wachttijd. Heel veel leesplezier hier op het forum :welkombloemen: