Pagina 1 van 1

Wat doet Oda

Geplaatst: 11 okt 2015, 20:12
door Ria
Hier weer even een berichtje van de avonturen van Oda.
Vandaag met Jutte en Hieke gewandeld bij de Wijthmenerplas in Zwolle. Ben daar zeker 15 jaar niet meer geweest. Er mochten geen honden meer komen. Maar hoorde van de week dat vanaf 1 Oktober tot 1 April de honden welkom zijn. Het was heel gezellig druk met erg veel honden van klein naar groot. Oda vond het heerlijk En ook wel spannend met zoveel honden. Ze kreeg heel veel aandacht van iedereen. We kwamen zowaar een smous tegen, haar naam was Jutte. De hondentraining is een puinhoop met haar. Spelen vind ze het allerleukste. Haar tijd komt nog wel. Oda luisterd verder heel erg goed. Met wandelen hoef ik maar 1 keer te roepen en ze zit al voor me. Gisteren kwam Goofy, pup van Hieke ook opbezoek. Was weer heerlijk om met 4 smousjes te wandelen. Nu ligt ze uitgeteld naast me op de bank.

Re: Wat doet Oda

Geplaatst: 11 okt 2015, 20:20
door e kuilboer
Heeeej das leuk, berichtjes van Oda. Met dit heerlijke weer dus ook lekker op pad geweest :thumbsup:

Re: Wat doet Oda

Geplaatst: 11 okt 2015, 20:55
door Maureen
Fijn zo'n endje om met dit weer. En lekker veel gelegenheid om te spelen voor Oda.
En het belangrijkste doet ze goed: komen als je roept. De rest komt wel...

Re: Wat doet Oda

Geplaatst: 11 okt 2015, 21:04
door Jeanette
Goed nieuws Ria !
Wat een braaf meisje. Zo netjes al naar je toe komen.
Wat je zegt, met de cursus komt het dik in orde...op haar eigen tijd.
Heerlijk, zo'n wandeling.

Re: Wat doet Oda

Geplaatst: 02 nov 2015, 19:13
door Ria
Hier weer een berichtje van Oda. Gisteren is Wiefi haar moeder en baasjes op bezoek geweest, was erg leuk. Jeanette ze vond Oda erg op een smousje van jou lijken. de laatste puppy training hebben we weer gehad. Het was en het bleef een drama, maar ze heeft haar diploma :cheer: ik ga pas volgend jaar weer op training met haar.
Oda is een smousje wat graag los loopt. Gelukkig kan dit veel bij mij in de buurt. ik heb nog nooit een smousje gehad dat zo goed luistert behalve op de pup training. Oda doet alles voor voer. foto's en filmpjes komen nog. Een broertje van Oda woont niet ver van mij vandaan, ik heb de baasjes van Sil (zo heet hij) gemaild of ze zin hebben een keer te wandelen met Oda. Buiten met anderen honden spelen is een feest voor haar. ga haar nu uitlaten.

Re: Wat doet Oda

Geplaatst: 02 nov 2015, 19:42
door loes
Mooi dat Oda zo goed luistert en ook met andere honden kan omgaan. Dan is een puptraining ook niet zo nodig maar mooi meegenomen dat ze toch haar certificaat haalde.

Re: Wat doet Oda

Geplaatst: 02 nov 2015, 19:46
door Jeanette
Wat leuk dat ze op een van onze smousjes lijkt!
Nou ja, onze dames zijn natuurlijk ook nichtjes van Oda.

Je maakt me nieuwsgierig Ria.
:flcam:

Ze doet het prima zo te lezen.
Fijn dat ze zo goed luistert.

Re: Wat doet Oda

Geplaatst: 02 nov 2015, 19:51
door Maureen
:hihi: Oda weet wanneer het belangrijk is om goed te luisteren. En dat is niet op puppycursus, maar gewoon thuis en in de buurt.
Fijn dat ze lekker veel los kan.